U NÁS ZAŽIJETE NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE
Jen u nás máme pro Vás připravené tipy na zajímavé výlety a místa v okolí
    Rovinatá krajina Třeboňska s rozlehlými borovými lesy, hrázemi rybníků a malebnými vesničkami přímo vybízí k výletům na kole.
    Cykloturistika proto patří mezi nejoblíbenější rekreační aktivity na Třeboňsku.Sít značených cyklistických tras umožňuje obdivovat nejrůznější zákoutí této unikátní krajiny rybníků.
   
    Přímo městem Třeboň prochází dálková cyklotrasa Rožmberského dědictví, která je součástí stezek Greenways Praha – Vídeň. V okolí Třeboně vede souběžně s cyklotrasou Rožmberského dědictví také cyklistická trasa Třeboňsko  Waldviertel, která navazuje na cyklotrasy v příhraniční rakouské oblasti.
Nabízíme ubytování v Třeboni v rodinném penzionu Naplánujte si svojí dovolenou v rodinném penzionu v Třeboni, který nabízí levné a přitom komfortní ubytování v soukromí. Vydejte se pěšky či na kole za krásami Třeboňska, relaxujte a odpočívejte v příjemném prostředí penzionu. Ubytování v penzionu splňujte požadavky na komfortní a cenově dostupné ubytování na Třeboňsku a stane se místem, na které se budete vždy rádi vracet. Pokoje jsou nově a vkusně vybavené, čisté a budou splňovat požadavky i náročnějších hostů. Naším hlavním cílem je, abyste od nás odjížděli spokojení, odpočatí a se vzpomínkami na prožití pohodové dovolené v Třeboni. Ubytování v pezionu v Třeboni. Připravili jsme pro vás 4 pokoje a dva prostorné apartmány s možností vlastního vaření. Každý z pokojů je vzhledově jiný, každý nabízí jinou atmosféru, stačí si vybrat...
Penzion s celoročním provozem!
Penzion Kváček se nachází v Třeboni
v blízkosti
historické vodárny – Na kopečku.
PENZION KVÁČEK
TŘEBOŇ
Penzion s celoročním provozem!
Penzion Kváček se nachází v Třeboni
v blízkosti
historické vodárny – Na kopečku.